Wiesław Śliwowski

dr Wiesław Śliwowski

Medycyna estetyczna

Absolwent Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Białymstoku. Pracował m. in. w Klinice Położnictwa i Ginekologii PSK, na oddziale Położnictwa i Ginekologii Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Białymstoku, w Centrum Onkologii w Warszawie. Od 2012 r. związany z medycyną estetyczną. Członek Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging oraz Polskiej Rady Medycyny AntyAging.
W pracy zawodowej wykorzystuje doświadczenia zebrane w trakcie wielu lat specjalizowania się w medycynie zabiegowej. Swoją wiedzę teoretyczną i praktyczną stale poszerza na wysokospecjalistycznych kursach, konferencjach i warsztatach organizowanych dla lekarzy specjalizujących się w medycynie przeciwstarzeniowej.
Wykonywane zabiegi z medycyny estetycznej to m. in.: iniekcje toksyną botulinową, iniekcje wypełniaczami (kwas hialuronowy), mezoterapia igłowa osoczem bogato płytkowym (PRP), koktajlami, zabiegi laserem frakcyjnym (Mona Lisa Touch, Beladona); zabiegi z ginekologii estetycznej (laserowe leczenie nietrzymania moczu, rewitalizacja pochwy, mezoterapia, korekcja kwasem hialuronowym) i inne.

Nasze mocne strony

WYSPECJALIZOWANA KADRA

Wysoko wykwalifikowana kadra medyczna dba o zdrowie Pacjentów w  nowoczesnych gabinetach lekarskich, wyposażonych w specjalistyczny sprzęt rehabilitacyjny.

INTERNISTA/PEDIATRA

Nasi interniści oraz pediatrzy zadbają o skuteczne zdiagnozowanie choroby oraz zaproponują kurację, umożliwiającą szybki powrót do zdrowia.

KOMPLEKSOWE LECZENIE

Kompleksowo obejmujemy profesjonalną opieką całe rodziny oraz dbamy o ich codzienną profilaktykę i edukację zdrowotną.

PIELĘGNIARKA ŚRODOWISKOWA

Wizyty pielęgniarki środowiskowej kompleksowo opiekującej się osobami chorymi, również niepełnosprawnymi, bez względu na płeć i wiek.

BADANIA LABORATORYJNE

Wszystkie badania laboratoryjne wykonywane są wg najnowszych procedur, terminowo i przez sprawdzone laboratorium analityczne.

REHABILITACJA

Nasi terapeuci otoczą fachową opieką pacjentów w wieku od niemowlaka do seniora.

Wybierz inną specjalizację

Skip to content