centrum medyczne - cm arnica

Centrum Medyczne ARNICA z siedzibą przy ulicy Rynek 10 w Starych Babicach to placówka medyczna z ponad 10-letnią tradycją. Godnym uwagi jest fakt, iż obejmujemy opieką medyczną ponad 15 tysięcy pacjentów. W swoich strukturach skupia 14 poradni specjalistycznych. Ponadto w naszej placówce zatrudnionych jest ponad 70 specjalistów w tym: lekarze, pielęgniarki oraz pozostały personel medyczny.

CM ARNICA udziela świadczeń zdrowotnych służących zachowaniu, przywracaniu i poprawie zdrowia pacjentów w każdym przedziale wiekowym. Ważnym aspektem jest szeroki zakres usług medycznych takich jak podstawowa i specjalistyczna opieka zdrowotna, rehabilitacja i fizykoterapia lecznicza oraz diagnostyka obrazowa i laboratoryjna.

W zakresie usług medycznych dotyczących Podstawowej Opieki Zdrowotnej i Ambulatoryjnej Opieki Specjalistycznej realizujemy standardowe porady na miejscu, w placówce oraz świadczymy teleporady. Ponadto, nasi pacjenci mają możliwość zdalnego otrzymania recept oraz zwolnień lekarskich bez konieczności częstych wizyt u lekarza. Umożliwiamy również zdalny dostęp do wyników badań diagnostycznych.

Nasza kadra to doświadczeni specjaliści. Celem zapewnienia najlepszej obsługi pacjenta, nasz zespół nieustannie podwyższa swoje kwalifikacje biorąc udział w licznych szkoleniach i kursach a także studiach stacjonarnych i podyplomowych.

GABINET ODNOWY BIOLOGICZNEJ

Naszym pacjentom staramy się zapewnić jak najszerszą ofertę usług medycznych. W związku z tym sukcesywnie uruchamiamy nowe poradnie, pracownie specjalistyczne oraz gabinety. Przykładem tego, jest nowo utworzony Gabinet Odnowy Biologicznej, w którym wykonujemy usługi z zakresu dietoterapii, szerokiej gamy masaży oraz zabiegów takich jak: liposukcja ultradźwiękowa, dermomasaż oraz mezoterapia bezigłowa

REHABILITACJA

Poradnia Rehabilitacji Leczniczej jak i Oddział Dzienny Rehabilitacji dla dzieci z zburzeniami wieku rozwojowego są wyposażone w najlepszej klasy sprzęt służący przywróceniu i poprawie zdrowia pacjentów. Specjaliści pracujący w poradniach, są wysoko wykwalifikowani i doświadczeni. W związku z czym gwarantujemy rzetelne i w pełni profesjonalne świadczenie usług.

CERTYFIKAT ISO

Wiodącym celem naszej placówki jest utrzymanie wysokiej jakości usług medycznych, czego dowodem jest otrzymany Certyfikat Systemu Zarządzania świadczący o tym, że CM ARNICA wprowadziła i stosuje system zarządzania zgodny z wymaganiami PN- EN ISO 9001:2015-10.

Centrum Medyczne ARNICA jest sprawnie i kompetentnie zarządzane. Dysponuje nowoczesną technologią i kadrą doświadczonych terapeutów, dzięki którym możemy zaoferować wiele usług wysokiej jakości. A to wszystko w myśl przyświecającej nam misji „Zdrowie Pacjenta – najważniejszą wartością”.

centrum medyczne - cm arnica
BLISKIE TERMINY WIZYT

Oferujemy możliwość odbycia profesjonalnych konsultacji lekarskich oraz badań w szybkim czasie dogodnym dla naszych Pacjentów.

centrum medyczne - cm arnica
DOGODNA LOKALIZACJA

Nasze Centrum Medyczne znajduje się niecałe 15 km od centrum Warszawy i zaledwie 6 minut jazdy samochodem od granic Warszawy.

centrum medyczne - cm arnica
WYSOKIEJ KLASY SPECJALIŚCI

Nasza kadra lekarska może pochwalić się wiedzą oraz doświadczeniem zawodowym, gwarantującym leczenie na najwyższym poziomie.

Skip to content