centrum medyczne - cm arnica

Centrum Medyczne ARNICA z siedzibą przy ulicy Rynek 10 w Starych Babicach to placówka medyczna z ponad 10-letnią tradycją. Obejmuje opieką medyczną ponad 15 tysięcy pacjentów. W swoich strukturach skupia 14 poradni specjalistycznych oraz pracownię diagnostyczną, w których zatrudnionych jest ponad 70 specjalistów w tym: lekarze, pielęgniarki i pozostały personel medyczny.

CM ARNICA udziela świadczeń zdrowotnych służących zachowaniu, przywracaniu i poprawie zdrowia pacjentów w każdym przedziale wiekowym w zakresie podstawowej i specjalistycznej opieki zdrowotnej, rehabilitacji i fizykoterapii leczniczej oraz diagnostyki obrazowej i laboratoryjnej.

W zakresie usług medycznych dotyczących Podstawowej Opieki Zdrowotnej i Ambulatoryjnej Opieki Specjalistycznej realizujemy standardowe porady na miejscu, w placówce oraz świadczymy teleporady. Ponadto, nasi pacjenci mają możliwość zdalnego otrzymania recept oraz zwolnień lekarskich bez konieczności częstych wizyt u lekarza, a także posiadają zdalny dostęp do wyników badań diagnostycznych.

Poradnia Rehabilitacji Leczniczej jak i Oddział Dzienny Rehabilitacji dla dzieci z zburzeniami wieku rozwojowego są wyposażone w najlepszej klasy sprzęt służący przywróceniu i poprawie zdrowia pacjentów. Specjaliści pracujący w poradniach, są wysoko wykwalifikowani i doświadczeni co wpływa na rzetelne i w pełni profesjonalne świadczenie usług, czego świadectwem są liczne pochwały spływające od pacjentów.

Naszym pacjentom staramy się zapewnić jak najszerszą ofertę usług medycznych. W związku z tym sukcesywnie uruchamiamy nowe poradnie, pracownie specjalistyczne oraz gabinety. Przykładem tego, jest nowo utworzony Gabinet Odnowy Biologicznej, w którym wykonujemy usługi z zakresu dietoterapii, szerokiej gamy masaży oraz zabiegów takich jak: redukcja blizn, redukcja cellulitu, rewitalizacja skóry, liposukcja ultradźwiękowa, dermomasaż, fale radiowe, mikrodermabrazja, mezoterapia bezigłowa, peeling kawitacyjny.

Nasza kadra to doświadczeni specjaliści. Celem zapewnienia najlepszej obsługi pacjenta, nasz zespół nieustannie podwyższa swoje kwalifikacje biorąc udział w licznych szkoleniach i kursach a także studiach stacjonarnych i podyplomowych.

Wiodącym celem naszej placówki jest utrzymanie wysokiej jakości usług medycznych, czego dowodem jest otrzymany Certyfikat Systemu Zarządzania świadczący o tym, że CM ARNICA wprowadziła i stosuje system zarządzania zgodny z wymaganiami PN- EN ISO 9001:2015-10.

Centrum Medyczne ARNICA jest sprawnie i kompetentnie zarządzane. Dysponuje nowoczesną technologią i kadrą doświadczonych terapeutów, dzięki którym możemy zaoferować wiele usług wysokiej jakości. A to wszystko w myśl przyświecającej nam misji „Zdrowie Pacjenta – najważniejszą wartością”.

centrum medyczne - cm arnica
BLISKIE TERMINY WIZYT

Oferujemy możliwość odbycia profesjonalnych konsultacji lekarskich oraz badań w szybkim czasie dogodnym dla naszych Pacjentów.

centrum medyczne - cm arnica
DOGODNA LOKALIZACJA

Nasze Centrum Medyczne znajduje się niecałe 15 km od centrum Warszawy i zaledwie 6 minut jazdy samochodem od granic Warszawy.

centrum medyczne - cm arnica
WYSOKIEJ KLASY SPECJALIŚCI

Nasza kadra lekarska może pochwalić się wiedzą oraz doświadczeniem zawodowym, gwarantującym leczenie na najwyższym poziomie.

Skip to content