Zmiany w rehabilitacji po Covid-19

Program rehabilitacji po covidowej nawet do 12 miesięcy od zakończenia leczenia z powodu COVID-19. Celem rehabilitacji jest poprawa sprawności oddechowej, wydolności wysiłkowej i krążeniowej, siły mięśniowej i ogólnej sprawności fizycznej oraz wsparcia zdrowia psychicznego pacjentów w stanie średnim lub ciężkim.

ZOBACZ WIĘCEJ

Informujemy, że wszystkie wizyty domowe zarówno w ramach kontraktu NFZ jak i komercyjne umawiamy osobiście bądź telefonicznie poprzez rejestrację CM Arnica. Jednocześnie informujemy, że nie ponosimy odpowiedzialności za wizyty umówione bezpośrednio z Lekarzem.

Rekomendacje Zespołu Ekspertów dotyczące jednoczesnego stosowania szczepionek przeciw grypie i COVID-19.

Pobierz plik PDF

Права пацієнта

ЯКЩО ВАШІ ПРАВА ПОРУШУЮТЬСЯ, НЕНАЛЕЖНО ВИКОНУЮТЬСЯ АБО У ВАС ВИНИКАЮТЬ ІНШІ ЗАПИТАННЯ, СКОНТАКТУЙТЕСЯ З ЗАХИСНИКОМ ПРАВ ПАЦІЄНТА

Листівка.pdf
Права пацієнта

Zapraszamy na rehabilitację po Covid-19

Przebyłeś Covid-19? Odczuwasz zmęczenie i inne dolegliwości? Zapisz się już dziś na rehabilitację dla osób, które przebyły Covid-19. Świadczeniem programu obejmuje się pacjentów, którzy przebyli COVID-19.
Rozpoczęcie rehabilitacji następuje w terminie do 6 miesięcy od zakończenia leczenia COVID-19.

ZOBACZ WIĘCEJ

Rehabilitacja w ramach NFZ

Zapraszamy na zajęcia z rehabilitacji w ramach NFZ realizowane dla osób posiadających orzeczenie o niepełnosprawności w stopniu lekkim i umiarkowanym.
Dodatkowe informacje dostępne są pod numerem telefonu 22 100 32 35.

ZOBACZ WIĘCEJ

Zapisy na szczepienia przeciw Covid-19

Centrum Medyczne ARNICA uprzejmie informuje, że prowadzi szczepienia przeciw COVID-19. Szczegółowe informacje na ten temat zostały umieszczone na naszej stronie internetowej www.cmarnica.pl/koronawirus

W celu rezerwacji terminu zaszczepienia się prosimy o kontakt telefoniczny pod dedykowany numer 22 100 32 36.

ZOBACZ WIĘCEJ

Dezynfekcja pomieszczeń

W celu zapewnienia ciągłości dostępu dla pacjentów do naszej placówki medycznej oraz maksymalnego bezpieczeństwa osób przebywających na terenie budynku, od dnia 12/10/2020 do obowiązujących już procedur bezpieczeństwa wprowadzamy dodatkowe przerwy na dezynfekcję pomieszczeń, w których przebywają pacjenci i pracownicy CM ARNICA.

ZOBACZ WIĘCEJ

Skip to content