Laser frakcyjny CO2

przychodnia medyczna - warszawa-babice
5
(3)

Zastosowanie laserów frakcyjnych CO2 w medycynie estetycznej z roku na rok zyskuje coraz większe grono fanów. Dlaczego? Zabiegi laserowe są bezpieczne, mało inwazyjne, z reguły nie wymagają długiego okresu rekonwalescencji, a dodatkowo charakteryzują się bardzo wysoką skutecznością. Na szczególną uwagę pacjentów zasługują zabiegi z wykorzystaniem lasera frakcyjnego Beladona.

Laser frakcyjny CO2 Beladona to jedno z najnowszych osiągnięć medycyny estetycznej. Jest to urządzenie światłowodowe, zbudowane z włókna szklanego, wytwarzające strumień impulsów świetlnych, równomiernie rozpraszanych po danej partii ciała przy pomocy specjalnej głowicy skanującej.

W przeciwieństwie do dotychczas używanych laserów, laser frakcyjny Beladona nie odparowuje ani nie naświetla tkanki, ale tworzy w niej tysiące mikroskopijnych „nakłuć”, wokół których znajduje się zdrowa, nieuszkodzona tkanka. Pobudza to naturalne procesy regeneracyjne organizmu, stymuluje produkcję kolagenu i elastyny, a także obkurcza tkanki.

LASER BELADONA – DO JAKICH ZABIEGÓW?

Laser frakcyjny CO2 Beladona znalazł szerokie zastosowanie przede wszystkim w ginekologii estetycznej, a to z powodu innowacyjnego trybu pracy W-Pulse, stworzonego z myślą o odmładzaniu tkanek narządów płciowych. Tryb W-Pulse naświetla tkankę dwufazowo – w pierwszej fazie ulega ona głębokiemu odparowaniu, zaś w drugiej pobudza się wzmożoną produkcję kolagenu. W efekcie, laser Beladona jest wykorzystywany w zabiegach ujędrniania i obkurczania pochwy, wygładzania i ujędrniania warg sromowych, leczenia nietrzymania moczu, zmian pomenopauzalnych, usuwania nadżerek, leczenia leukoplakii i wielu innych.

INNE ZASTOSOWANIE LASERA FRAKCYJNEGO BELADONA

Ginekologia estetyczna to nie wszystko – laser frakcyjny CO2 Beladona znajduje zastosowanie również w innych zabiegach z zakresu medycyny estetycznej. Przy jego pomocy można przeprowadzić lifting i odmładzanie twarzy, wyleczyć trądzik, pozbyć się rozstępów i blizn, usunąć różnego rodzaju zmiany skórne (odciski, brodawki, tłuszczaki), a także wyleczyć kłopotliwe schorzenia urologiczne męskich narządów płciowych.

LASER BELADONA – ATUTY

Oprócz szerokiego spektrum działania, laser frakcyjny CO2 ma wiele innych zalet docenianych przez pacjentów. Przeprowadzane nim zabiegi są krótkotrwałe, bezbolesne i mało inwazyjne. Ponieważ laser podczas pracy jednocześnie zamyka naczynia krwionośne, nie występuje problem krwawienia i konieczność zakładania szwów. Niezbyt długi i mało uciążliwy jest również okres rekonwalescencji.

Skip to content