Fotoodmładzanie laserem

przychodnia medyczna - warszawa-babice
5
(2)

Laser beladona to najnowszej generacji laser frakcyjny do zabiegów małoinwazyjnych. Jego działanie polega na kontrolowanym usuwaniu zewnętrznej warstwy naskórka oraz pobudzaniu głębszych warstwy skóry do odbudowy i regeneracji. Dzięki temu możemy zadziałać na wiele problemów skórnych nie tylko na zmarszczki ale również na blizny, przebarwienia czy rozstępy.

NA CZYM POLEGA ZABIEG?

Zabieg laserem Beladona pobudza fizjologiczne procesy regeneracji,stymulując tworzenie nowych komórek co prowadzi do uzyskania świeżej, promiennej i zdrowej skóry.Laser frakcyjny CO2 wytwarza strumień impulsów,które oddziaływają na skóręi „dziurkują” jej powierzchnię tysiącem mikroskopijnych otworków. Dzięki temu proces gojenia postępuje bardzo szybko, bez tworzenia widocznej rany.

JAK WYGLĄDA ZABIEG?

Zabieg możemy wykonać na każdym obszarze ciała. Dla zapewnienia komfortu pacjenta, przeprowadzany jest ze znieczuleniem miejscowym.Pacjent może jedynie odczuwać ciepło bądź bardzo delikatne ukłucia. Wiązka lasera dociera w głąb komórek, aż do tkanki podskórnej. Nie powoduje przy tym oparzeń, ale skutecznie pobudza okalające zdrowe tkanki do szybkiej odbudowy i regeneracji. Bezpośrednio po zabiegu przez 2–3 godz., pacjent odczuwa dyskomfort podobny do reakcji po intensywnym opalaniu. Przez okres kilku dni (w zależności od typu skóry) występuje przemijający lekki obrzęk oraz powierzchowne złuszczanie naskórka.

KIEDY POWSTAJE I JAK DŁUGO UTRZYMUJE SIĘ EFEKT?

Większość pacjentów widzi poprawę jakości skóry już po kilku dniach od zabiegu. Jest to wynikiem obrzękupozabiegowego, który maskuje zmarszczki i blizny. To nie jest ostateczny efekt zabiegu- skórę uszkadza się szybko, ale na przetworzenie kolagenu potrzeba czasu – od 2 do 4 tygodni. Odbudowa skóry będzie doskonale widoczna po 4-5 tygodniach.Przebudowa kolagenu to proces postępujący i będzie trwała nadal, powodując wygładzanie i ujędrnianie skóry jeszcze przez 6-12 miesięcy po zabiegu.Najlepsze efekty osiągane są w wyniku realizacji serii 3-5 zabiegów w odstępach 4-5 tygodniowych.

JAK PRZYGOTOWAĆ SIĘ DO ZABIEGU I JAK CZĘSTO MOŻNA WYKONYWAĆ ZABIEG?

Decydując się na zabieg laserem frakcyjnym CO2 należy pamiętać, aby skóra nie była opalona. Na 10 dni przed zabiegiem nie można stosować kremów z retinolem, ani nie zażywać leków światło uczulających.

W zależności od miejsca przeprowadzonego zabiegu, jego rodzaju, a także oczekiwanych efektów, zabieg można powtórzyć 1-5 razy w odstępach co 4-5 tygodni.

WSKAZANIA DO ZABIEGÓW LASEREM FRAKCYJNYM CO2

• Zmarszczki i zwiotczenie skóry
• Zmarszczki wokół oczu, „worki” pod oczami
• soft-lifting
• Wygładzenie i odmładzanie, poprawa elastyczności skóry
• Rozszerzone pory, zaskórniki
• Rozstępy
• Usuwanie blizn różnego pochodzenia
• Zmiany pigmentowe, przebarwienia
• Niejednolity odcień skóry
• Uszkodzenia słoneczne

PROPOZYCJA DLA OBSZARU CIAŁA:

• Twarz (fotoodmładzanie twarzy, laserowe usuwanie zmarszczek, usuwanie blizn potrądzikowych, i przebarwień) – można wykonywać zabiegi na fragmenty skóry twarzy, np. tylko policzki, czoło lub okolica ust
• Szyja (usuwanie zmarszczek, fotoodmładzanie)
• Dekolt (fotoodmładzanie,poprawa jędrności)
• Całe ciało (blizny, rozstępy, wiotkość skóry)
• Efekt gładkiej, świeżej cery
• Poprawa kolorytu i struktury skóry
• Odnowa skóry

INNE ZABIEGI REALIZOWANE W CM ARNICA PRZY UŻYCIU LASERA BELADONA:

Ginekologia estetyczna: leczenie wysiłkowego nietrzymania moczu; leczenie zaburzeń wydzielania pochwy;leczenie nadżerek; odmładzanie, ujędrnianie i wybielanie warg sromowych, rewitalizacja pochwy;korekcja blizny krocza po cięciu cesarskim lub po operacjach ginekologicznych; laserowa korekcja blizny po cięciu cesarskim lub po operacjach ginekologicznych; laserowe leczenie zmian szyjki macicy, sromu, pochwy; leczenie liszaja płaskiego;leczenie zespołu luźnej pochwy i poprawa elastyczności
Urologia: usuwanie kłykcin kończystych szyjki macicy, pochwy, sromu, moszny i prącia; usuwanie prosaków sromu, moszny i prącia; leczenie leukoplakii i erytroplakiinarządów rodnych i prącia
Dermatologia: redukcja poszerzonych porów; laserowe leczenie trądziku; usuwanie odcisków i nagniotków; usuwanie kaszaków i prosaków; usuwanie przerośniętych gruczołów, brodawek wirusowych i łojotokowych; wycinanie znamion.

Skip to content