Co o nas piszą

centrum medyczne - cm arnica

Dziękujemy za Państwa opinie dotyczących naszych usług i czas poświęcony na ich zredagowanie.
Każda ocena jest dla nas wartościowa i każdą z osobna dokładnie analizujemy. Takie podejście pozwala nam na bieżącą ocenę naszej działalności oraz zaplanowanie projektów, które pozwolą nam w przyszłości jeszcze lepiej spełnić Państwa oczekiwania i potrzeby.

Wypełnij ankietę dotyczącą naszych usług.
Pozwoli nam to usprawnić działanie placówki oraz zwiększyć zadowolenie Pacjentów.

Oficjalnie składam pochwałę na znakomitego Lekarza P. Magdalenę Zych, która zadbała o moje zdrowie i z troską oraz inicjatywą przystąpiła do leczenia.

W poniedziałek dnia 28.03.2022 r. miałam tele-poradę, na której zgłosiłam objawy takie jak: dreszcze, katar, gorączka, przyspieszone bicie serca, kaszel, ból mięśni. Pani Magdalena powiedziała, że chciałaby mnie obejrzeć w placówce i umówiłyśmy się na wizytę na godzinę 16:00. Postawiła wstępną diagnozę Covida.

Pani Doktor nie bała się mnie przyjąć i zechciała ze swojej własnej woli mnie osłuchać i dokładnie zbadać, gdzie w dzisiejszych czasach zdarza się to bardzo, bardzo rzadko.

Skierowała mnie na testy, zleciła mi w tym samym dniu wykonanie EKG w Państwa placówce. Przepisała mi leki na wszelki wypadek, gdyby wynik okazał się pozytywny. Umówiła się ze mną na tele-poradę w środę. Wynik testu okazał się pozytywny. Dziś miałam przyjemność kolejnego kontaktu z Panią Magdaleną, która również wypytywała o stan zdrowia.

Jestem w ogromnie miłym zaskoczeniu, że jeszcze są tacy lekarze. Lekarze, którzy chcą leczyć i wkładają w to swoje serce i umiejętności. Którzy dobrze stawiają diagnozę i zadają konkretne pytania. Nie działając na zasadzie spychologii, nie wykorzystują telefonu jako głównie narzędzie pracy.

Na wizycie o wszystkim zostałam poinformowana, otrzymałam kartkę, na której zostało wszystko opisane co robić, jak reagować w różnych przypadkach.

Bardzo dziękuję Państwa placówce, w szczególności Pani Doktor, której już podziękowania złożyłam osobiście.

Pani Kinga

Zadowolona Pacjentka CM ARNICA

 

0

Pacjentów rocznie

0

Lekarzy i terapeutów

0

Lat doświadczenia

0

Uśmiechów dzieci

Skip to content